3 найкращі музики, які ви повинні спробувати

навколо музики

Пісні — це справді тонке ремесло організації шуму. Це один із глобальних соціальних елементів усіх індивідуальних культур. Композиції можна вказати разом із типами, які виділяють, зменшують або навіть пропускають типові аспекти впорядкованого шуму, як-от ритм, звук та інтенсивність. Ритм може бути фактично визначений разом із темпом, у деяких випадках упорядкованим використанням метрів, а також часто координуючим варіантом, а також зіставленням звуку. Власні шуми мають тембр або навіть структуру, що значно доповнює загальну ознаку музики.

Зв’язки між жанрами, а також розділи між ними насправді є неточними, а в деяких випадках проти них різко заперечують, як у таксономії. Проста наявність або навіть автентичність категорії може стати предметом дискусії. Насправді в деяких випадках краще класифікувати пісні за віком, культурою, наміром або навіть творчою мотивацією. Приватна тривалість пісень фактично поділяється на елементи, які можна класифікувати за різними звичаями, як-от мелодії, монітори, симфонії тощо. Елементи можуть бути фактично створені, а також виконані з використанням великої різноманітності інструментів, включаючи індивідуальний вокал. Безумовно, існують повністю інструментальні елементи, повністю співочі елементи, елементи, які об’єднують спів, а також інструменти, елементи без будь-якого шуму, довільно створені елементи, а також елементи, які просто визначають атмосферу без будь-якої додаткової звукової компанії.

саме тому це насправді найкращі музики

1. Як це було

«Як це було насправді» — це композиція англійського вокаліста Гаррі Типса, яка була випущена 1 квітня 2022 року разом з Ерскіном і Columbia як найкраща соло-пісня з його третього компакт-диска «Harry’s Home» (2022). Насправді мелодію написав Types разом із продюсерами пісні Youngster Tyler Johnson і Harpoon .

«As It Was factly» отримав велику важливу оцінку, а також посів перше місце в UK Songs Graph, ставши другим номером один у рейтингу Стайлза після «Authorize of the Opportunities» у квітні 2017 року, а також інвестував 10 повних тижнів на вершині UK Songs Graph, що в кінцевому підсумку стало найтривалішим номером один на графіку, оскільки композиція Еда Ширана «Poor Practices» займала 11 повних тижнів на вершині в липні-вересні 2021 року. Так само вона потрапила в чарт у верхній частині Billboard Warm, ставши його другим номером один на графіку відповідно до «Watermelon Sugar» у серпні 2020 року, а також фактично до цього часу він займав 8 непослідовних повних тижнів у верхній частині Billboard. Теплий сто. Окрім Об’єднаної імперії та Об’єднаних умов, «Як це було насправді» охоплює графіки в таких країнах, як Австралія, Австрія, Бельгія, Канада, Данія, Франція, Німеччина, Греція, Ірландія, Литва, Нідерланди, Абсолютно новий Зеландія, Швеція та Сінгапур музики.

2. Перший клас

“Перший клас” – це фактично мелодія американського репера Порта Харлоу, випущена разом з Atlantic Documents, а також Age group Currently як 2-й окремий альбом, який походить із 2-го компакт-диска Харлоу Happened House the Youngsters Miss out on You 8 квітня 2022 року. мелодія була фактично створена за допомогою Рожета Чахайеда, BabeTruth, Чарлі Гарного вигляду, Джаспера Харріса, а також Нікі Джона Пабона, а також приклади мелодії Фергі 2006 року «Attractive», яка функціонує як Ludacris, так і була фактично створена за допомогою Polow da Put on . Мелодія стала вірусною в TikTok ще до її власного запуску музики.

«Перший клас» дебютувала на вершині рейтингу US Billboard Warm One, ставши другою композицією Харлоу (а також дуже початковою сольною мелодією) до лідера в графі після його партнерства з Lil Nas X на «Market Infant» у 2021. Насправді це був його самий початок до виходу на вершину графіка. Мелодія також потрапила на вершину графіків в Австралії, Канаді, а також Brand-brand New Zealand, посіла друге місце в Австрії, Німеччині, Ірландії, Литві, Південній Африці, Швейцарії та Великій Британії, а також у провідній десятці. у Данії, Фінляндії, Нідерландах, Швеції та Норвегії музики.

3. Про проклятий час

Блейк Слаткін, співавтор і співпродюсер мелодії, сказав у розмові з Billboard 2022 року, що він, а також Рікі Рід почали продюсувати мелодію в січні того ж року. Відповідно до Слаткіна, мелодія починалася з 4 акордів фортепіано, які Рід використовував як манеру для басової лінії. Потім обидва взяли участь у інструментальній партії Lizzo, що надихнуло її на подорож до майстерні, щоб додати до монітора. Слаткін оцінює кредит Ліззо разом із створенням мелодій і хуком. Мелодія вимагала приблизно тридцяти додаткових обробок у майстерні для отримання поверхні, що охоплювало 4 місяці. У деякій мірі мелодія включала зовсім інший приспів, що походить від того, який складався під час останнього запуску. Відносно тематичного матеріалу пісні Ліззо уточнила: «Я вважаю, що одержимий спосіб життя також спричинив деякі значні травми музики.